Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
May 27, 2018
Shpresa për një Teutë pretendente në të ardhmen Kur ka vetëm pak ditë qe është mbyllur sezoni është kohë për bilance, me qellim për të mos bërë të
0
May 24, 2018
Begeja: Mbijetuam, nje falenderim për të gjithë Situata nuk ka qenë e mirë kur e mora drejtimin e skuadrës, por djemtë janë përkushtuar. Kanë punuar
0
May 14, 2018
Trajneri Gentian Begeja vlerëson forcën e skuadrës së tij. Ai është i kënaqur nga fitorja ne Korce, ndersa pranon dhe faktin qe do te ishte tjeter
0
May 06, 2018
Teuta ka fituar nje ndeshje te rëndësishme në kryeqytet përballë Partizanit. Durrsaket kane fituar 3-1 ndersa ka kthyer shpresë për luftën per
0
May 06, 2018
Këtë shpirt gare, kjo skuadër do e përsërisë që të siguroni mbijetesën? Kjo skuadër nuk është se ka lojtarë të jashtëzakonshëm, por forca jonë
0
April 16, 2018
Ish futbollisti Vllaznisë që tashme luan në rradhët e Teutës Esin Hakaj ka qenë vendimtar në sfidën përballë ish ekipit të tij. Goli i tij i ka
0
April 01, 2018
Skuadra jonë kjo është. Kur s’ke cilësi para, goli vjen me shumë vështirësi. Po ta shikosh tabelën e klasifikimit të golashënuesve, te skuadra jonë
0
March 18, 2018
Begeja komplimentonskuadren Skuadra duhet të falënderuar sepse nuk është e lehtë të kthesh rezultatin 2-0. Sot kemi zhvilluar një ndeshje të mirë,
0
January 19, 2018
5Teuta realizon një fazë pergatitore te efektshme ne Turqi. Për dhjete dite Teuta ka qene e akomoduar ne Belek. Skuadra e drejtuar nga trajneri
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info