Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
November 01, 2017
Dosti perjashtohet nga Teuta Pas humbjeve te njepasnjeshme kane ardhur dhe ndeshkimet e para tek skuadra. Drejtuesit kane mbrojtur punen e
0
October 17, 2017
Teuta ka humbur thelle me Kukesin, humbje e cila ka sjell zhgenjim ne kampin durrsak. Magani shprehet se: "Nëse shohim gjithë ndeshjet, kemi
0
September 10, 2017
Ne ndeshjen e pare te kampionatit durrsaket e nisen mbare duke fituar ne Durres perballe Luftetarit. Ndonese u fituan tre piket e
0
September 04, 2017
Disa dite para nisjes te sezonit te ri, stadiumi "Niko Dovana" ka hapur dyert e tij per te realizuar per here te pare
0
August 24, 2017
Te merkuren pasdite Teuta ka realizuar ne Oher një miqesore luksi perballe kampioneve te Kukesit. Ky test eshte mbyllur ne barazim
0
August 20, 2017
Faza pergatitore qe po realizohet ne Oher te Maqedonise po I sherben drejtueseve te Teutes per te kompaktesuar grupin dhe per te qene gati per
0
August 20, 2017
Faza pergatitore qe po realizohet ne Oher te Maqedonise po I sherben drejtueseve te Teutes per te kompaktesuar grupin dhe per te qene gati per
0
August 08, 2017
Teuta mbyll pergatitoren ne Itali me ndeshjen miqesoren perballe Riminit e cila u fitua nga durrsaket 4-1 me gola te Cyrbja, Latif, Dedic, Vila.
0
July 29, 2017
Teuta vazhdon fazen pergatitore ne Rimini te Italise, ndersa po punohet ne aspektin fiziko-atletik por edhe ate taktik. Skuadra cdo tre dite po
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info