Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
January 11, 2018
Prej pak ditësh Teuta ndodhet ne Antalya te Turqise për të zhvilluar atje fazën përgatitore dimërore. Të shtunën me datë 13 janar, në orën 15 00
0
December 28, 2017
Pas rezultateve zhgënjyese te Teutes në pjesën e parë te sezonit, e kanë detyruar trajnerin Gugash Magani te largohet perfundimisht nga klubi
0
December 13, 2017
Teuta-Kamza4-0 Shenues: Hila 33', 70', Beqaj 84', Osemene 90' Teuta ka fituar 4-0 perballe Kamzes ne ndeshjen e kthimit per kupen e Shqiperise.
0
December 13, 2017
Me Partizanin mungojne Lena dhe Hrkac Ne ndeshjen e se dieles Teuta nuk do te kete ne formacionin e saj dy lojtare titullare sic jane mbrojtesi
0
December 12, 2017
Perballa Kamzes hapen dyert e "Niko Dovanes" Te merkuren ne oren 13 30 luhet ne stadiumin "Niko Dovana" ndeshja e kthimit per kupen e Shqiperise mes
0
December 06, 2017
Me Partizanin mungojne Lena dhe Hrkac Ne ndeshjen e se dieles Teuta nuk do te kete ne formacionin e saj dy lojtare titullare sic jane mbrojtesi
0
November 29, 2017
Kamza -Teuta 1-1 Ndeshja e pare e 1/8 te kupes se Shqiperise perballe Kamzes eshte mbyllur ne rezultatin 1-1. Teuta ka marre nje rezultat favorizues
0
November 28, 2017
Te merkuren Teuta do t'i rikthehet ndeshjeve ne kupen e Shqiperise ku perballe saj do te jete ekipi i Kamzes. Ky kundeshtar po kalon nje forme te
0
November 25, 2017
  Ashtu si ne fazen e pare dhe ne ndeshjen e kesaj faze perballe Vllzanise, durrsaket kane fituar fale nje goli te Cyrbjas. Mesfushori duket se
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info