Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
December 06, 2017
Me Partizanin mungojne Lena dhe Hrkac Ne ndeshjen e se dieles Teuta nuk do te kete ne formacionin e saj dy lojtare titullare sic jane mbrojtesi
0
November 29, 2017
Kamza -Teuta 1-1 Ndeshja e pare e 1/8 te kupes se Shqiperise perballe Kamzes eshte mbyllur ne rezultatin 1-1. Teuta ka marre nje rezultat favorizues
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info