Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
January 19, 2018
5Teuta realizon një fazë pergatitore te efektshme ne Turqi. Për dhjete dite Teuta ka qene e akomoduar ne Belek. Skuadra e drejtuar nga trajneri
0
January 11, 2018
Prej pak ditësh Teuta ndodhet ne Antalya te Turqise për të zhvilluar atje fazën përgatitore dimërore. Të shtunën me datë 13 janar, në orën 15 00
0
December 28, 2017
Pas rezultateve zhgënjyese te Teutes në pjesën e parë te sezonit, e kanë detyruar trajnerin Gugash Magani te largohet perfundimisht nga klubi
0
December 13, 2017
Teuta-Kamza4-0 Shenues: Hila 33', 70', Beqaj 84', Osemene 90' Teuta ka fituar 4-0 perballe Kamzes ne ndeshjen e kthimit per kupen e Shqiperise.
0
December 13, 2017
Me Partizanin mungojne Lena dhe Hrkac Ne ndeshjen e se dieles Teuta nuk do te kete ne formacionin e saj dy lojtare titullare sic jane mbrojtesi
0
December 12, 2017
Perballa Kamzes hapen dyert e "Niko Dovanes" Te merkuren ne oren 13 30 luhet ne stadiumin "Niko Dovana" ndeshja e kthimit per kupen e Shqiperise mes
0
November 25, 2017
  Ashtu si ne fazen e pare dhe ne ndeshjen e kesaj faze perballe Vllzanise, durrsaket kane fituar fale nje goli te Cyrbjas. Mesfushori duket se
0
November 01, 2017
Dosti perjashtohet nga Teuta Pas humbjeve te njepasnjeshme kane ardhur dhe ndeshkimet e para tek skuadra. Drejtuesit kane mbrojtur punen e
0
September 10, 2017
Ne ndeshjen e pare te kampionatit durrsaket e nisen mbare duke fituar ne Durres perballe Luftetarit. Ndonese u fituan tre piket e
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info