Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
May 14, 2018
Trajneri Gentian Begeja vlerëson forcën e skuadrës së tij. Ai është i kënaqur nga fitorja ne Korce, ndersa pranon dhe faktin qe do te ishte tjeter
0
May 06, 2018
Teuta ka fituar nje ndeshje te rëndësishme në kryeqytet përballë Partizanit. Durrsaket kane fituar 3-1 ndersa ka kthyer shpresë për luftën per
0
May 06, 2018
Këtë shpirt gare, kjo skuadër do e përsërisë që të siguroni mbijetesën? Kjo skuadër nuk është se ka lojtarë të jashtëzakonshëm, por forca jonë
0
April 01, 2018
Skuadra jonë kjo është. Kur s’ke cilësi para, goli vjen me shumë vështirësi. Po ta shikosh tabelën e klasifikimit të golashënuesve, te skuadra jonë
0
March 18, 2018
Begeja komplimentonskuadren Skuadra duhet të falënderuar sepse nuk është e lehtë të kthesh rezultatin 2-0. Sot kemi zhvilluar një ndeshje të mirë,
0
November 28, 2017
Te merkuren Teuta do t'i rikthehet ndeshjeve ne kupen e Shqiperise ku perballe saj do te jete ekipi i Kamzes. Ky kundeshtar po kalon nje forme te
0
October 17, 2017
Teuta ka humbur thelle me Kukesin, humbje e cila ka sjell zhgenjim ne kampin durrsak. Magani shprehet se: "Nëse shohim gjithë ndeshjet, kemi
0
September 04, 2017
Disa dite para nisjes te sezonit te ri, stadiumi "Niko Dovana" ka hapur dyert e tij per te realizuar per here te pare
0
July 29, 2017
Teuta vazhdon fazen pergatitore ne Rimini te Italise, ndersa po punohet ne aspektin fiziko-atletik por edhe ate taktik. Skuadra cdo tre dite po
0
Besoni se Teuta do të arrijë të qëndrojë në kategorinë superiore?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info